Inwestycje

icon-50x50

Osiedle Zdunów

 

Realizacja Osiedla Zdunów składa się z kilku etapów. Po zrealizowaniu wcześniejszych etapów jesteśmy w trakcie realizacji etapu IX, ośmiokondygnacyjnego budynku z garażem podziemnym, który będzie mieścił 29 mieszkań.


Inwestycja położona jest w atrakcyjnej okolicy, z dala od zgiełku głównych dróg, w otoczeniu Lasu Borkowskiego, filtra dla krakowskiego smogu. Wokół rozciągają się tereny parkowe, zaplecze Stadionu Borkowskiego- wielki atut dla adeptów aktywnego wypoczynku, a także dogodne miejsce dla rozwoju naszych pociech. W dalszym sąsiedztwie znajduje się Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.

 

Mimo oddalenia położenie gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne zarówno od ulicy Zakopiańskiej jak i Kobierzyńskiej, dzięki czemu można szybko i swobodnie dotrzeć do centrum i poza miasto. Bliskość „Zakopianki” umożliwia szybkie wydostanie się w kierunku południowym oraz w stronę obwodnicy Krakowa. Zaletą lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo Centrum Handlowo-Rozrywkowego „Zakopianka”, „Tesco” oraz Kampusu UJ.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.