O nas

Krak Development

Spółka istnieje od 2004 roku i została stworzona na bazie zgromadzonych doświadczeń udziałowców w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych, począwszy od etapu przygotowania inwestycji (zakup gruntu, przygotowanie koncepcji zabudowy, uzyskanie warunków zabudowy) poprzez prowadzenie i nadzór nad pracami projektowymi, prowadzenie procesu budowy, sprzedaży i marketingu oraz oddanie inwestycji do użytkowania i stworzeniu systemu zarządzania powstałą wspólnotą mieszkaniową.
W 2014 roku zakończyliśmy realizacje budynku wielorodzinnego przy ul. Zdunów 18G oraz 18H. Następnie przystąpiliśmy do budowy budynku wielorodzinnego „DAMIAN”, którego prace zostały zakończone w 2019 roku.

Aktualnie jesteśmy w trakcie budowy i sprzedaży X etapu budynku „KACPER”, którego budowę rozpoczęliśmy w czerwcu 2021 roku. Planowany termin zakończenia robót przypada na IV kwartał 2022 roku.

Budujemy w oparciu o sprawdzoną, nowoczesna technologię spełniającą wszystkie wymogi jakości, wywiązujemy się z terminów, gwarantujemy stałość cen, a także doradzamy w procesie zakupu i aranżacji mieszkań.

Postępy prac realizowanej inwestycji dostępne są w galerii zdjęć.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na każde Twoje pytanie.